| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki,

nevím, jestli "soudíš" je ten správný termín, předně nejsem žádný soudce a za druhé si velmi dobře uvědomuji, že nemám všechny informace, ale po pravdě si neumím představit namátkou:

- jak může jeden člen rodiny něco závazně objednat, aniž by si byl jistý, že na to jsou peníze, nota bene má-li to platit někdo jiný, tak bez dohody s ním, (pochopila jsem, že ty peníze byly vaše a rodiče by na to sami neměli - to mají tak přesný přehled o vašich účtech? co by dělali, kdybyste už měli zájezd zaplacený/měli na účtě málo?)

- předpokládám (možná špatně), že šlo o nějaké stavební úpravy (tedy ne že to dotyčný vyrobil celé doma a pak to jen dovezl), a že tedy musel dodavatel napřed přijít na místo a něco proměřit/dohodnout podrobnosti. Tudíž mu ještě nevznikly žádné náklady tak velké, aby to nebylo možné stopnout a uhradit mu dejme tomu výjezd.

Prostě nejde mi do hlavy (a opakuji, že to nemá být "soud", ale že si to prostě jen nedovedu představit), jak je možné, že by někdo dohodl něco, co mám platit já, za mými zády tak, že bych byla postavená k hotovému bez možnosti k tomu cokoli říct a jedinou mou možností by bylo zaplatit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.