| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A teď, jak to nakonec dnes dopadlo. Dcera mi napsala několik zoufalých sms, já se ji snažila uklidnit, ale nakonec jsem vyměkla a jela na ten tábor. Parkovala jsem tak, aby mě nikdo neviděl, vedoucí teda věděli, že tam jsem a děti za mnou pustili. Přišla i velmi aktivní 16letá instruktorka, co se hned jala mě poučit, že tímto z dcery nevychovám samostatnou bytost, a že jí zbytečně rozmazluju. S úsměvem jsem odvětila, že docela dobře umím zhodnotit situaci sama a sama rozhodnu o tom, co je pro moje děti nejlepší. Dceru jsem nakonec uklidnila natolik, že na táboře zůstala a odcházela s úsměvem. Ujistila jsem ji, že klidně přijedu a za tři dny vyzvednu, ale samozřejmě jsem ráda, že tomu táboru dá šanci. Ideálně ji vyzvednu v sobotu, nejpozději ji musím vyzvednout příští středu. Tak jsem zvědavá. Vím, že jsem to uvnitř cítila správně, že mám jet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.