| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den všem,

dlouho jsem neodepsala,měla jsem zdravotní problémy...napíšu pokračování.
Dcera absolvovala gastrovyšetření což jsem již psala, ulevilo se jí že v žaludku nic není.
Taktéž absolvovala sigmoideoskopii, zkrácená forma kolonoskopie.,.bez významného nálezu.
Zácpa ovšem stále trvá ale co je podstatné.
Byli jsme u obvodní lékařky se zprávami..ta ji zvážila..stále má 38 kg ale jí opravdu hodně, nezvrací, jí s námi jsme s ní 24/7. Lékařka čekala co řekne psycholog a psychiatr.
Řekla, že má určitě PPP, že jídlo které píše v žádném případě nesní. Není to pravda a nezvrací ale to samozřejmě nelze nikomu doložit. Chtěla ji ihned hospitalizovat do PPL Opava.Ale říkala že počká na psychologa anabell.
Včera jsme navštívili psycholožku, byla tam na i já asi 2 hodiny,, výsledek byl ten že se zeptala psycholožka kdo ji diagnostikoval poruchu příjmu potravy. Že jich prošlo rukama asi 200, všechny splňují většinu znaků a dcera pouze jeden a to ten že velmi zhubla a bála se jíst ikvůli bolesti žaludku. Tuto zprávu bude předávat psychiatrovi a do nemocnice a zásadně nesouhlasí s touto diagnózou. Podle výsledků mi sdělila, že decra má úzkiostnou depresivní poruchu, která se vyvinula stresem ze zácpy, tím pádem hubnutí a bolesti břicha psychosomatického původu, kdy myslela že má rakovinu a doktorka na ednrokrinologii jí řekla před několika měsíci jak jsme tam byli hned u dveří...ty jsi jasná mentálka. A ptala se, jestli má někdo v rodině fakovinu. Já řekla že švagrová tlustého střeva..a doktorka odpověděla..aha tak to je jasné.
Včera dcera řekla že na to myslela každý den v noci a pak jak onemocněla spolužačka rakovinou se to zdvojnásobilo. Už si vsugerovala že něco má, po gastroskopii se jí ulevilo jí daleko více. Jen nespí a je opravdu úzkostná. Lékařka řekla že k ní bude docházet na terapii a k nutriční poradkyni a psychiatr je tedy 13.8. a pak se bude řešit asi medikace na zlidnění. Nesouhlasí se závěrem lékařů...

Takže já už nevím co je vlastně pravda a čemu věřit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.