| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No asi tak.
V pravěku za bezdětna jsem se ocitla na brigádce, coby servírka v podniku, o kterém jsem až posléze zjistila, že je to bordel. Vydržela jsem tam jen velmi krátce, ale odnesla jsem si od tama pár poznatků: všechny holky narovinu říkaly, že to dělají pro peníze, všechny popřely, že by je to bavilo a všechny tuhle svoji aktivitu úzkostlivě tajily a měly obavy z budoucnosti, ve smyslu - jestli zvládnou později dlouhodobý vztah (počítaly s tím, že to na nich zanechá nějaké psychické stopy), nebo jestli se to někdy neproflákne. Vidina snadno vydělaných velkých peněz ale byla silnější.
Za 2. v tomhle světě se nehraje na krásu, je to čistě jen o tom, nabídnout svoje tělo. Zajímavé bylo pozorovat ty chlapy, bylo to jen o jejich egu - koukejte já mám víc peněz, tak si zaplatím tu nejhezčí, přičemž nejhezčí byla ta nejvíc nalíčená ~t~
No a za 3. jde o nepoměrně větší peníze, ve srovnání s běžnou prací. Do "práce" šly ty holky v podstatě když se jim chtělo, a za jeden večer si odnesly tehdy měsíční plat prodavačky v potravinách.
I já jen jako čísnice jsem běžně odcházela s několikatisícovým dýžkem za směnu. Blbý bylo, že jsem samozřejmě zákazníky byla považována za jednu z holek, co jsou k mání ~t~ , a na to jsem fakt neměla žaludek ...

Samozřejmě si uvědomuju, že v jiném typu tohodle podnikání je to zas jinak, celkově si ale nemyslím, že by měla nějaká dobrovolná prostitutka jinou motivaci než peníze.

Výsledný dojem: ty holky prostě jen vědomě využívají blbosti chlapů, ale dělají ženskému pokolení medvědí službu, prostituce je degradací člověka na pouhý objekt, věc k jednorázovému použití.
Pro někoho kontroverzní myšlenka - osobně vnímám jako morálně nižší ty zákazníky ~d~ A je to depresivní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.