| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to tezky.

Resila jsem/budu resit neco podobneho.
K sousedum naproti (ovdovely otec, dospely syn) se pristehovala, asi zase, dcera samozivitelka s holcickou, tak 4 roky. Matka chodi do prace, dite o prazdninach doma, asi ma hlidat deda.
Ja doma moc odpoledne nebyvam, ale v patek jsem byla, holcicka ve 40ti stupnich beha po zahrade (bez cepice, uplne splavena) nebo visi na plote, za me ucasti pres 2 hodiny, a hystericky krici "Mami, maminko, kde jsi, ja jsem tady, kde je moje maminka, maminko, pojd domu ..." Deda je zamcenej v baraku.
Dle jinych sousedu je to pry velmi casto.

Rvalo mi to srdce, jsem impulzivni clovek, nedokazu si cist na zahrade s timhle doprovodem a mam potrebu akce, sla jsem zazvonit: deda neotevrel, ale rev za chvili prestal, tak ji asi pustil dovnitr. Umite si predstavit, kdyby odemkl, co bych mu rekla, on to asi taky tusil.

Priste ... nevim, zavolam socialku (zaslouzi si to pracujici matka a to dite?), policajty ... nevim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.