| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K dotazu: já bych za to ty peníze nedala, radši bych jela někam blíž, kam se neletí tak dlouho. My jsme takhle rušili cestu do USA, když jsem byla v 5. měsíci, protože jsem se na ten let necítila. Místo toho jsme jeli do Itálie.

A teď k reakcím: holky, proč se do zakladatelky tak navážíte? Vždyť kromě informací, které nám poskytla, o ní vůbec nic nevíme! Nevíme, kde pracují, kolik vydělávají, jestli na těch 70 tisíc dlouho šetří nebo to vydělají za týden. Proč ji hned soudit a psát, že si neváží peněz, že by jí měl přítel opustit... Nevíme, jestli on zase třeba nemá zálibu v rychlých autech, do kterých vráží peníze.... A taky tady každý automaticky předpokládá, že to jsou jeho peníze, ale co když i zakladatelka vydělává hodně? Opravdu se nestačím divit. Trochu mi to zavání závistí a nepřejícností...

Mimochodem, jeden manželům známý, když cestuje někam hodně daleko, létá vždy business. On je tedy členem jakéhosi věrnostního programu, takže za to moc neplatí. Ale tvrdí, že rozdíl oproti běžné economy je obrovský. Hlavně prý, co se týká místa, může se natáhnout, spát...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.