| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, zatím jsem to dělala kdy mě se to hodilo,ale naposledy jsem poslouchala, že takový úklid je potřeba dělat každý týden a né jednou za měsíc.....a úklidovku tam těžko seženu. nežiju tam od 19let, kdy mě naši více méně vyhodili na ubytovnu 100km daleko.....od té doby tam jsem jen na návštěvě.....mezi tím jsem se sama odstěhovala ještě dál.....

zajímavé je, jak mamka žila v módu na první místě 100% uklizená domáctnost, tak ji to nějak psych. deptá, když se denně nevysává a tak......bojím se že tato generace to má takto hozené....a nějak se jim z toho nechce ustupovat.

Jediný co se nám ji podařilo ukecat, že okna stačí 2x za roka né každé 2-3 měsíce. To je první včelička.

Ale já ji tam jezdit nebudu co týden, protože na to nemám prostor. Navíc se blíží vánoce a já mám spoustu práce....a s tím. Vůbec nevím jak budu řešit jarmarky......jestli jo, nebo ne......když se to takto sesypalo......~:( (navíc já jsem vedená jako největší lempl rodiny, zrovna nedávno se kvůli tomu manžel chytil s mamkou)

Segra ta to tam má hozené jinak, ona je tam za tu chudinku co musí všichni pomáhat, oni jsou ty největší chudáci......(a já s ní nemám soucit)

přiznám se, že já s ní nemám tu správnou trpělivost.....navíc mě vytočilo, když jsem se vrátila po třech týdnech z Francie, že si tam sestra ráčila odložit děti na cca 12 dní po různu, naštěstí né v kuse, protože ona je na tábory posílat nebude, by se jim tam nelíbilo......, když jsem jí to vytkla, tak do ní nemám rýt, mám se smířit s tím, že né každý má děti 14dní někde odjeté.....
takže úklid byl vlastně po jejích dětech, když to shrnu. Ale víc mi vadilo, že vidí, že mamka se nenají a strčí jim je tam. Sobec byla a sobec zůstane......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.