| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, ja jsem dostala panenku Cindy z Nemecka v roce 1979, bylo mi uz 10+....byla trochu oplacanejsi nez Barbiny, ale byla stejne vysoka a mela krasny oblicej....pak jsem na ni nekolik let sila a pletla, vsechno to mam schovane, asi to je taky jedina hracka, ktera se dochovala z meho detstvi....tehdy se nic na ni koupit nedalo.... ostatni moje panenky mely normalni postavy, tak si to ani nemohly vymenovat....ale tehdy se delaly opravu krasne ceske panenky.... priznam se, ze na ostatni panenky jsem sila a pletla vic, protoze mely vhodnejsi rozmery, ale tahle mela proste lepsi zachazeni, napr mela vlastni domecek ze stareho vojenskeho kufru, ktery jsem si natrela na bilo, mela vlastni nabytek (doma delany, jen pracka a sporak se daly koupit v hrackarstvi)....tahle byla proste neco extra

ovsem kambalu ujistuji, ze se ze mne zadna fiflena ani bydlenka nestala, prestoze jsem si cele detstvi hrala s panenkama a delala jim domecky a sila saticky a vyrabela kabelcicky a malicke penezenecky.....a anorekticka jsem taky nikdy nebyla, spis naopak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.