| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, tak se pár dni sešlo.....co jsem tu psala.....

Právě jsem zjistila, že má mamka nalomene právé rameno.

Cosi se očekává.... už nyní mě vytocila.....

A drzost sestry je neskutečná. Zítra ji tam nacpe děti.

Jo a to se zasmejes....ona chce určit kdy tam pojedu něco dělat.😀 Doufám, ze pochopila že má smůlu... až se mi to bude hodit....

A to jsem měla včera telefon se ségrou...a ta mě vytocila taky.potrebovala jsem vědět jestli mamka něco nemá... pupínky.( Viděla ji vcera)..na ruce kde si na ni nevidí....tak na mě ječela, že si to mam zjistit sama....

V tuhle chvíli si připadám, že jsem prilitla z Jupitera....a jako ta největší potvora. Jsme s manželem úplně v šoku.....on se pojede asi pohadat se švagrem...a mojí sestrou.... má jich dost.... já myslím, že to nemá cenu.....oni to nepochopí....

Jdu napsat spoluzackam. Okna mýt nebudu, abych si nenabehla....s někým blbým. Abych měla termín na podzim.... musím být připravená.

Neboj jarmark bude....o jeden vic kde jsem ještě nebyla se hlásím... třeba mě vyberou.🙂

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.