| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele u moře byly děti letos podruhé v životě ~d~ , mobil syn třeťák nemá a mít nebude v brzké době, dcera osmačka má 7let starý model po mě (navíc s prasklým diplejem.) Ale vlastní pokoj, kam se můžou zašít, nikdo jim tam neleze... to jsem já jako dítě neměla, neměl to ani manžel a já jsem to chtěla svým dětem dopřát, a když už to mají, tak bych jim to nemohla zase vzít ~d~ Ten prostor byl jedním z hlavních důvodů, proč jsme prchali z paneláku na vesnici.

Moje mamka byla samoživitelka, já jsem neměla nikdy ani blbé jízdní kolo, natož třeba počítač či mobil, hadry jen poděděné a přešité, nemohla jsem jít na střední školu mimo město bydliště (protože by neutáhla internát)... toto prostě nechci, aby mé děti poznaly. Což neznamená, že je zasypu materiálníma blbostma, ale chci jim dopřát možnost jet na tábory-lyžáky, koupit třeba to sportovní vybavení jako kolo, brusle, koloběžku..., chci, aby mohly jít obě na školu podle svého uvážení a schopností, ne podle mé finanční situace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.