| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

chtěla jsem napsat, že taky kupuju jen to, co koupit chci a nekupuju to, co nechci... ale došlo mi, že to taky není tak úplně pravda - už teď se připravuju na to, že si po novém roce budu muset koupit nový mobil... jsem nešťastná, protože ten svůj mám ráda, výborně funguje, nemá jediný kaz... jenže je to lumia s windows phone a už teď mě některé aplikace upozorňují, že wp končí a že po novém roce nebudou některé aplikace fungovat... ~:(
a tak budu nucena odložit svůj milý telefon a pořídit si nový, přestože se mi žádný nový nelíbí... ještě jsem nenašla typ, který by mi vyhovoval, buď má nedostatečné parametry nebo je mnohem dražší nebo (nejčastěji) je o dost větší... ve chvíli, kdy výrobek ani nepotřebuje kurvítko a stačí virtuální zásah, je mi prostě do pláče... (ovšem uznávám, že kdybych se vzdala aplikací a pořídila si "tlačítkáč", byla by na mne virtuální kurvítka krátká ~;))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.