| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terezo a jít si něco dělat do vedlejší místnosti, to nejde? Rozsvítit si a dělat co potřebuješ? Já jsem malý spáč, běžně chodím spát okolo druhé hodiny ráno, občas i později...a taky to mám většinou to spaní rozpůlené...obvykle si jdu lehnout se synem, když jde spát, protože není rád při usínání sám...takže u něj někdy kolem 22-23h vytuhnu, vzbudím se třeba za hodinu, hodinu a půl a jdu si dolů dělat cokoli...číst, koukat na telku, na PC, třídit třeba nějaké papíry, plánuju výlety a tak nějak obecně co je potřeba promyslet a nějak naplánovat, připravím třeba něco na ráno...někdy si v noci myju vlasy, mám výhodu, že syn spí nahoře v pokojíčku a manžel v ložnici a když si fénuju dole v obýváku vlasy, tak to nikoho nevzbudí...a když mě to přestane bavit, nebo se mi začne chtít spát, tak třeba ve 2 nebo ve 3 ráno zalezu a spím do rána...ráno klidně kolem 6-7h vstanu... ale já mám celkově malou potřebu spánku 8 hodin spím fakt výjimečně, i když spím občas v kuse, tak zhruba 6 hodin, víc ne a jsem v pohodě....vadí mi to teda trochu na dovolených, zvlášť když máme třeba jen jeden pokoj, protože manžel usíná večer brzy, pak cca 2 hodiny nato usne syn a mně se ještě zdaleka spát nechce, ale nemůžu tam svítit a rachotit...takže se snažíme spíš vybírat tak, abychom měli ty 2 místnosti, nebo v jednom penzionu byl balkón se světlem, takže jsem si tam vždycky do noci četla...jinak potom už můžu být jen na mobilu a to mě pokaždé taky nebaví, takže mám pak trochu pocit promarněného času, kdy nemůžu dělat nic jiného...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.