| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"nám tu prodaj sra..u kterou by u nich nejedl ani pes a ještě nám řeknou že to je naše přání. "

"nám" - komu, tobě, nebo mně, nebo Mařeně Vopičkové ? A Ty jsi nějak nesvéprávná nebo tak něco, že si koupíš něco, co považuješ za sr..jdu? Drží ti někdo pistoli u hlavy, nebo neexistuje v obchodě nic jinýho, co by sis mohla koupit?

Já se tedy tak necítím, připadá-li mi to jako nekvalitní, tak si to prostě NEKOUPÍM. Jak prosté, milý Watsone.

A pokud si to chce koupit Mařena, tak z jakýho titulu se nad tím máme pohoršovat? Protože evidentně JE to její přání, řetězce nejsou tak blbý, aby prodávaly něco, co nikdo nechce. A pokud se najde dost takových Mařen, tak se to holt prodávat bude.

Dokud MĚ to nikdo nenutí kupovat a mám dost na výběr z toho, co kupovat chci, tak proč by mi to mělo vadit? Proč by mi mělo vadit, že si někdo kupuje gothaj a výrobní salám, když já si to kupovat nemusím a můžu si místo toho koupit šunku, který maj v každým hypersuper aspoň tři druhy nad 90% masa? Evidentně někdo má gothaj rád nebo třeba CHCE šetřit na jídle - proč bych se nad tím měla pohoršovat, myslet si, že jsem větší světák než ta blbá Mařena, která si kupuje gothaj, případně gothaj zakázat, aby si ho Mařena nemohla kupovat, protože já přece vím líp než ona, co je pro ni dobrý?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.