| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, ...jas..., asi si sedim na vedeni nebo mi tady neco zasadniho nedochazi, ale nechapu tvuj komentar.
Jednak teda "sminky, vonavky a hadry" nejsou veci pro dospelou zenu, je mi temer 50 a v mych 13 az 15 jsem to rozhodne resila vic nez moje dcera dneska, takze uz "za starych dobrych casu naseho mladi" LOL to byly veci pro pubertacky.
Predevsim ale nechapu co znamena tohle: "vede takový styl života k tomu, aby si na to dotyčná uměla později vydělat???"
Ptas se, jestli si nase deti budou umet pozdeji vydelat na sminky, vonavky a hadry? Nebo jestli si budou umet pozdeji vydelat na zivotni standard, ktery jim dnes zajistuji rodice?
Uprimne, ja doufam v oboji, i kdyz to nebudou mit jednoduchy. Jako rodice na tom pracujeme, tj poskytujeme vzdelani a vychovu a doufame, ze prinese predpokladane hodnoty v budoucnu.
Fungovalo by tohle jinak, pokud bychom ted detem nedali par drobnych na tricko nebo zmrzlinu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.