| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

no, ale JAKOU přesně cestu k nápravě mu ukážeš, abys mu tím zároveň něco prodala (protože jakej smysl by mělo dělat marketing jen tak do vzduchu)?

Slupka už Ti řekla, že biopytle apod., není žádná skromnost, to je úplně stejnej konzum, jen schovanej za jiný řečičky.

A jak ovlivníš člověka, kterej takovej "není od přirození", aby cítil pocity viny? Chápu, kdybys to dělala takovým tím agresívním stylem, kterej vidím kolem sebe dnes a kterej mě dost míchá (takový to "nelítejte, a když lítáte, tak jen z nutnosti a ne pro pradost, protože uhlíková stopa"), tam mě točí, že se z toho najednou stala móda, a poté, co se léta vesele lítalo, tak se hromadně a stádně kydá špína na Harryho a Meghan, že si dovolej lítat soukromým tryskáčem, a kdo nepadá na zadek z Grety Thunberg, ten si taky řádně vyslechne, ale jinak?

Jako jak přesvědčíš někoho, aby si dal jablíčko do baťůžku a šel se projít do lesa, když má k tomu vztah asi takovej jako Pokáč v jedný svý písničce (včera jsem v lese byl a už tam nepudu, nikde jsem nezažil takhle ukrutnou nudu)? Strašně dlouho jsem k tomu měla takovej vztah taky, a nevím, co by se muselo stát a jakej guru by musel zafungovat, abych se cítila provinile a šla dělat něco, co by mě bytostně štvalo?

A pro toho, kdo takovej JE od přirození, tak jak z něho ten marketing vyrazí ten zisk? Ten si půjde koupit boty do pracovních oděvů (protože má vyzkoušený, že farmářky odtamtud mu za nijak horentní cenu vydržej minimálně 5 let a do českýho lesa nepotřebuje boty jako do Himalájí), bágl bude mít po dědečkovi nebo si případně koupí novej, ale ten mu vydrží taky spoustu let a nemusí mít titanovou kostru a kevlarovej povlak vzhledem k tomu, že s ním bude pobíhat v lese u Kotěhůlek a nepoleze na Nanga Parbat, a navíc ho ani nenapadne vymezovat se proti "tupému konzumnímu davu" a cítit se jiný, lepší, maximálně bude s potěšením kvitovat, že když to není zrovna davová móda, tak v tom lese nepotká na každým čtverečním metru dva turisty a bude se mu tam pohybovat příjemnějc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.