| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem mládí v podstatě prostopovala. Jezdila jsem stopem několikrát týdně. Když jsem začala řídit, pár stopařů jsem vzala, ale v té době už jich moc nebylo. Teď nevidím stopaře skoro vůbec. Sama jsem stopovala naposled na jaře, když mi ujel autobus na přijmačky na VŠ. Jinak než stopem bych to nestihla. Proti mládí trvalo dost dlouho, než mi někdo zastavil. Byl to mladý Slovák, který jel do Brna do práce. Nikdy stopaře nebral, byla jsem prý první. A ještě si mě všiml na poslední chvíli, takže se otočil a vrátil pro mě. V mládí bych do takového auta nenasedla, tehdy jsem ale byla už zoufalá. Mladík říkal, že stopaři už skoro nejsou (taky to sleduji), mladí si domluví na FB spolujízdu, staří se na autostop nevydávají. Pokud stopuje někdo starší, většinou vypadá dost podezřele, takže mu nezastavuje. Na mně prý viděl, že to děsně potřebuju. Já taktéž vidím starší stopaře značně olezlé ožungry. Jednou mě teda u nás na vsi stopla na zastávce paní, které ujel autobus. Byla hodně ráda, že nemusí čekat dvě hod. na další. Od té doby ji brávám, když ji vidím na zastávce, i když jí bus ještě nejel (přesedá, takže čeká na přípoj). Ušetřím jí pár minut a pár kaček a ještě pokecáme, je fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.