| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako mladá jsem stopovala, takže oplácím...

S dítětem teda nikdy.

Vezmu někoho, jako jsem byla já - čili mladý lidi, s báglama, jedoucí zjevně někam na fesťák či na "dovču"...

Jezdím hodně dálnici, takže třeba v létě ti stopující pořád jsou... Vezla jsem třeba mladý polský pár, jeli z Rakouska zpět domů, tři holky, které jeli do Mikulova na fesťák (pův. jsem jela jen do Břeclavi, ale hodila jsem je až tam, nespěchala jsem a vím, že posledních 20 km se vždycky blbě stopuje) ...

Myslím, že stop je vyhrazen právě mladým - jednak nemaj prachy, jednak se nebojej. Já strach ze stopování dostala kolem 25, pak jsem s tím přestala. Starší stopující by mi tedy byli podezřelí. Jako žena zastavím jen, pokud je tam aspoň jedna holka nebo samotným holkám.

"Starýho" chlapa jsem vezla jen jednou, ale to nebyl stop - dobíhal autobus a ten řidič mu sprostě ujel (nepočkal), jela jsem za ním (tím autobusem), tak jsem to viděla. Pán šel zjevně z práce, bylo to na kraji města, takže by tam na zastávce stál určo nejmíŇ půl hodiny na další autobus. Tak jsem ho naložila, že ho hodím (jela jsem stejnou trasu, jako ten autobus) - doma byl teda nakonec ještě dřív.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.