| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme kdysi měli v občance psát nějakou práci o nebezpečí autostopu. Učil nás starý páprda, který byl děsně prudérní, v mládí objížděl na motorce studenty, jestli jsou večer doma (byl třídní mé milované matikářky ze ZŠ, povídala mi to). Od nás ze třídy nikdo moc nestopoval, teda až na mě. Tenkrát jsem vozila ségru do Prahy do školy, vracela jsem se v neděli ve 20.10 hod. do okresního města a už nic nejelo. Jediná jsem ve své práci rozebírala, proč je pro mě bezpečné stopovat. Na taxík jsem neměla, přijet pro mě neměl kdo. Měla jsem na výběr jít pěšky nebo stopovat. Kdybych šla pěšky těch 17 km, riskovala bych, že mě někdo srazí (reflexní pásky ani blikačky tenkrát fakt nebyly). Navíc byla daleko větší pravděpodobnost, že kolem mě pojede úchyl, kterému mezi vesnicemi neuteču, když půjdu 3 hodiny, než to, že toho úchyla stopnu během 15 min.~5~ Učitel byl šokován, že mu to nikdy nenapadlo, ale že mám pravdu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.