| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fakt si myslím, že má dvacítka větší šanci někoho stopnout. Jestli to bude "slušný člověk", to si neodvažuju posuzovat. Osobně jsem se jako mladá vždycky stopovat bála (několikrát na to došlo fakt z nouze, ale vždycky jsme byly alespoň dvě) a jako stará jsem to nikdy nepotřebovala (jako mladá taky moc ne, měla jsem režijku na autobus, ale ty samozřejmě všude pořád nejezdí). Sama jsem stopaře zatím nikdy nevzala, protože 1) sama na delších cestách jezdím minimálně, 2) i když jedeme celá rodina, tak poslední roky je stopařů fakt málo, 3) neumím se tak rychle rozhodnout, takže bych se leda tak musela vrátit, což bych udělala leda, kdybych měla pocit, že ten člověk je fakt v nouzi. S manželem ještě bez dětí jsme párkrát někoho vzali na místech nebo v čase, kde bylo jasné, že má dost malé šance.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.