| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsou to dvě věci. Hezká mladá holka má samozřejmě větší šanci, že jí nějakej chlap zastaví, hlavně ale takovej, kterej normálně stopaře nebere. Zvlášť teda ještě pokud to není u nás, ale v nějaký patriarchálnější zemi.

Jinak ale stopaře obecně bere určitá skupina lidí, který je běžně celkem jedno, koho bere, vidí prostě stopaře. Často to jsou lidi, co sami dřív stopovali. Jsou i takoví řidiči, co prostě taky berou ze zvědavosti, nebo aby měli společnost. Nastopoval jsem se zamlada dost u nás i v cizině a myslím, že lidi, co berou stopaře, jsou dost často výrazný individuality, ne lidi, co si chtěj zvednout sebevědomí tím, že vemou mladou holku a co kdyby... Ale nebyl jsem nikdy mladá holka. Sám jako řidič beru taky kohokoli. I starý ženský.

Obecně myslím největší šanci na to, že zastaví slušnej člověk, má pár - kluk+holka. Maj šanci i na to, aby jim zastavil někdo, kdo běžně nebere. Lidi to brávaj tak, že sami toho stopaře neznaj (tj. nevěděj, co čekat), ale viděj, že s ním je někdo, kdo ho zná. To jsem v různým vyjádření slyšel od těch řidičů opakovaně. Opakovaně, protože jsem to vypozoroval a hřešil na to. Když jsem viděl stopující holku, přidal jsem se k ní s návrhem, že budem stopovat spolu, budem mít tak větší šanci a ona nebude sama. Nikdy jsem nezažil odmítnutí a většinou jsme frčeli skoro hned.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.