| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

renko, jsem dysgrafik a bordelář, už jsem tu asi i zmiňovala, že moje aktovka bývala nepřebernou studnicí podivností, člověk tvého typu by se asi bál ji otevřít - pravda, někdy možná oprávněně ~;)
a přesto jsem byla schopná spolužáky doučovat, ze svých salátových sešitů jim vysvětlit učivo... a když jsem pro někoho psala poznámky, vypadaly úplně jinak než ty mé - ale stály mě o moc víc energie a času - během hodiny bych to rozhodně nestíhala... obaly jsem obvykle do listopadu poztrácela - nějak mi z nich ty sešity snad vyklouzávaly či co ~t~
paní učitelka v první třídě byla z těch, co dbaly na úpravu - no rády jsme se neměly ~d~ (a taky jsem za úpravu v sešitě a psaní dostala v první třídě velkou dvojku na vysvědčení, přestože jsem naprosto plynule četla, počítala a psát jsem taky uměla, jen ne hezky ~d~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.