| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak pejsci jsou i přímo bytoví/gaučoví - takoví ti malí jorkšíři a podobné "smetáčky" ~;)
Škoda alergie, kočka by mi přišla ideální, já na ně nedám dopustit a bez nich doma nežijeme ~s~
Jinak my máme ještě morčata - ty se dají nosit, hladit, mazlit, nekoušou / nevýhody- dost toho sežerou, někdy jsou hlučnější (pískají), dost sviní klec.
Pak máme činčily - ty se nechají podrbat, pohladit, ale nosit moc nee, určitě nebudou sedět na klíně. Na stravu nejsou moc náročné, klec moc nesviní, ale musí jí mít velikou (hlavně na výšku), pro malé děti na "mačkání" to moc není, spíše pro starší.
Rybičky- neprosto nenáročné, jen poradím nenechat se nalákat napřed na malinké akvárko, je s ním více práce než s velkým- takže vzít minimálně 50l a nepřehnat to s množstvím rybiček, pak je to v podstatě bezúdržbové. No ale nepomazlíš se.
Křečci- z mé zkušenosti nee, všichni nám kousali ~l~ moc srandy s nimi nebylo.
Želvy - měla jsem suchozemskou - doma nadivoko, dnes už bych ji měla v terárku. Vstupní náklady vyšší,ale pak už celkem nenáročné hodné zvířátko. Vodní byla mrcha, vyrostla jako otesánek a syčela jako kobra, poté co jsme jí udělali venku krásné letní jezírko z něj do týdne zdrhla a už jsme ji neviděli ~a~ , takže nedoporučuji jakožto nevděčnou mrchu ~t~
Pokukovala jsem ještě po nějaké ještěrce (agama nebo chameleon) ale subjektivně mi vadí krmit živým hmyzem ~7~ Nicméně já mám stejně "stopstav" ~:-D, momentálně máme doma 8ks mazlíků + rybičky a prý zatím stačí ~d~~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.