| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, ono jde taky dost o obor. Ja jsem třeba pravnik a fakt se mi skoro denne stava, ze me někdo "otravuje" se svými problémy a chce radu. A nemusi to byt ani zadny znamy nebo kamarad, zjisti to třeba spoluzak na tridnim srazu, kterého jsem předtím nevidela 20 let. A ty dotazy jsou ruzneho druhu - 1 dostal pokutu a chce radu, jak ji neplatit, druhy se rozvadi, treti ma dluhy, dalsimu zatkli brachu, tomuhle neplati zamestnavatel mzdu... Ja nevim, jestli si všichni mysli, ze mam cely pravni rad v hlave, ale na spoustu dotazu nedokazu odpovědět aniz bych si to předem nenastudovala. A je to proste práce, kterou se mi nechce delat, navíc zadarmo, to bych nedělala nic jiného. Navíc spousta lidi ma v sobe pocit, ze prece ten pravnik nic nedela, jen mi to rekne, to neni zadna práce. Asi by je nenapadlo rict truhlari, at mu jen tak rychle ze znamosti pririznou policky, nebo automechanikovi, at se mu mrkne na auto.

A myslim, ze doktori to mají ještě horsi.

Takze mi vyjadreni, ze si svého drahocenného casu někdo dost ceni na to aby se neobracel na znamy, pripada, ze si ale ten dotycny trochu neceni meho casu. Spoustu věci z myho oboru udelam pro kamarady a znamy zadarmo a nekdy mi to dost leze krkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.