| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, co přivézt do Anglie jako dárek pro hostitelskou rodinu (pobyt cca na týden)? Jde o dítě, takže alkohol samozřejmě zapovězen, jaká to bude rodina a jaké má zájmy, netušíme, takže něco univerzálního. Máte nějaké originální tipy kromě tradičních obrazových publikací, kalendářů a podobných tiskovin s motivem Česka, čokolád s motivem Česka, kýčovitých hrníčků a podobných věcí s českými motivy?

A dotaz č. 2: Kolik byste dali 12 letému dítěti s sebou peněz? Snídaně, večeře má u hostitel rodiny, na oběd vždy dostanou od nich balíček, takže teoreticky jídlo zajištěno...ale je otázka, zda hladovému puberťákovi bude ten balíček stačit či chutnat, dopoledne výuka, odpoledne až do večera pobíhání a cestování (program extrémě nadupaný - takže bude i hlad a žízeň) po různých památkách a zajímavostech v okolí (vstupy, cesty placeny a zajištěny zvlášť), jde jen o osobní útratu. Budou dostávat i rozchody a pohybovat se samostatně, takže na utrácení čas a prostor bude mít.~;)Doporučeno 10 Liber na den - mně se to zdá hrozně málo...tak zjišťuji názory...nechci aby byl za chudáka a nemohl si koupit nějakou tu blbost či mňamku, která se mu bude líbit, ale zase to nechci přehnat, aby s sebou měl majlat, který někde poztrácí nebo utratí opravdu za ultra-kraviny. Váhám mezi 20-30 Librami na den, ale možná jsem zcela mimo a je to moc...nevím, jak u to budou mít ostatní, kázala jsem mu, ať se poptá, ale dle tamních poměrů bych tipla, že jen 10 Liber na den určitě nikdo mít nebude...

A ještě prosím znalce anglického počasí koncem září: Na co se tak připravit? Co tradiční anglický deštík - doporučujete nejlépe nepromokavou bundu či pláštěnku nebo deštník? Názory se různí, tak co tady? Dám mu nejspíš všechno, byť já bych preferovala jen bundu a pláštěnku...

Díky za odpovědi, hezký den všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.