| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Dodrzovat pravidla toho u koho jsou je "vocat az pocat". Nebudou mi borit barak, kdyby to nahodou "byla norma u nich doma" (coz teda neni…)"

Eudo,

to samozřejmě.

"Ale krmit je necim, co si rodice neprejou, zahrnovat kramama, kdyz rodice maji nejaka pravidla "tohle mit nebudou", kupovat kvanta hadru stylu , ktery rodice nechteji, nechat je sedet u TV do pulnoci/travit vikend s mobilem v ruce -to je uplne jina vec."

Pokud mi babička odpoledne děti nacpe sladkostma nebo párkama a doma mi děti nechtějí večeřet, tak to nejdřív zkusím babičce vysvětlit. Když to nepomůže, tak jí tam děti nechám i na večeři - buď jim uvaří ona, nebo jí jídlo pro děti dám. Ať se ona dostane do situace, že nechtějí jíst. A když tohle nejde, tak děti od ní zaženu dřív, aby mezi posledním "jídlem" u babičky a večeří bylo dost času. A kdyby měla řeči jako že proč tak brzo a že tam ještě můžou zůstat, tak řeknu, že ne "ty je cpeš čokoládou a doma mi pak nevečeří, takže půjdou domů dřív, aby jim vytrávilo."

Pokud jde o zahrnování krámama a oblečením, tak to je jednoduché - co dostanou u babičky, budou mít a užívat u babičky, ne doma.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.