| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byla bych ráda, kdybych měla rodiče...ještě pořád mám pocit, že bych je někdy hodně potřebovala :-)~s~.
Tchánovci jsou fajn, tchyně respektovala vždycky, a taky hodně a ráda "hlídala" naše děti, vztahy máme celkem těsné, tchán nám ráda do rodiny zasahoval...ale zas - jsem za ně ráda.

S dětmi se učíme mít zdravý respektující vztah vzájemně...ale myslím, že jsou rádi, že poměrně dost kooperujeme, pomůžeme si, vídáme se, minimálně aspoň s jedním dítětem se vidíme denně, bydlí poměrně blízko nás. Do chodu jejich rodiny myslím nezasahujeme nijak příliš...

A osobně si myslím, že rodina je hodně potřeba, i taková ta širší. Z důvodu různé vzájemné "pomoci", pocitu bezpečí, ukotvenosti v něčem stabilním, svém.
Myslím, že jsou potřeba i styky s prarodiči a klidně i praprarodiči, že ti všichni formují a vychovávají děti v rodině.
Naše babička (tchyně) našim dětem dala opravdu hodně, i moje mamka, pokud byla ok...děda taky po svém...určitě v naší rodině ještě stále mají svoje místo.
Pořád častěji si uvědomujeme, jak moc budou chybět, až tu nebudou, je jim už kolem osmdesáti. Jsou výrazným a důležitým článkem naší rodiny.
Ale já jsem rodinný typ, potřebuju ji...a ona naštěstí (jak to vypadá) potřebuje mě. :-) Třeba taky budu jednou chybět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.