| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Petro "u lékařů neřekli na to nic, že tam ještě není dost jídla říkají....za 4 dny."

Ano za 4 dny tam není dost jídla. To si myslím taky. Protože Gutalax celá střeva vymete, že tam nic ty první dny není. Už jsem to tu psala, že opakované "vymetení" střev po průjmu mi způsobovalo zácpu, protože než se za týden nashromáždilo dost obsahu ve střevech, už tam byl "špunt", který nešel ven, jedině zase průjmem. A tak pořád dokola. Časem se to vždy spravilo, ale za pár měsíců třeba znovu. Dokud jsem nepřišla na to, že to nesmím nechat dojít do fáze, že nejdu déle než 3 nebo 4 dny a musím si včas pomoci. Ale jen trochu, mírně, ne že se mi opět vyčistí celé střevo.

Tak dceři dávej ten Gutalax každý den v menší dávce. Třeba 3 kapky denně, když nezabere, tak 4-5 kapek, postupně to vylaď a až to bude fungovat, že bude chodit každý den, tak ubírej.

Nebo už začni s těmi klystýry, ale zase pravidelně, dlouhodobě, jak radí Marianna.

Naplnit střeva a po týdnu dát projímadlo a zcela je vprázdnit prostě nikam nepovede.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.