| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koníčku,

to mi nevadí.

Když napíšu, že se hádám s bráchou o dědictví a ve skutečnosti jde o sestru. A za pět let budu psát, že sestra je nemocná a někdo vytáhne, že jsem přece psala, že mám bratra a ne sestru, tak odpovím, že jsem trochu zamlžila, abych nebyla identifikovatelná, ale nemělo to vliv na podstatu problému, který jsem rešila - spor o dědictví a nemoc blízké osoby.

Problém je, že někteří zde napíšou, že se hádají s bráchou o dědictví a následně, když je jim to v diskuzi o dědictví nebo o sourozencích připomenuto, tak se vztekají, že si to někdo zapamatoval a připomněl.

Jinak mi to trochu připomíná mého manžela. Ten třeba bude kritizovat souseda, že přišel ožralej a dělal v baráku bordel, a já mu řeknu "ale dyť ty jsi přece předevčírem, kdy si přišel z hospody, taky byl dost hlučnej", tak se naštve s tím, že "o tom se přece nebavíme, bavíme se o Frantovi a ne o mně."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.