| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych si strašně ráda o svém bytí, nebytí a způsobu života rozhodovala sama. Zajímalo by mne, na jakém podkladě o tom partner rozhodl. Zda se tak maminka někdy vyjádřila nebo co ho k tomu vedlo. To je důležité.
Osobně bych byla velmi ráda, kdyby má rodina má přání respektovala. Ať už jde o resuscitaci nebo o posmrtné spočinutí. O těchto věcech se v rodinách moc nemluví a pak se musí nerozhodně rozhodovat. Ještě k tomu za účasti "cizích" lidí. Dělá se, že to nikdy nepřijde. Ale ono to zcela určitě přijde. Někomu to je třeba jedno. Mně to jedno zatím není, tak si to asi sepíšu. Ať je jasno. A nikdo mé přání v budoucnu nezlehčuje a neznevažuje.(Až budu na lékách a obluzená třeba).
Člověk má v tomto velkou výhodu, že své přání může projevit. Pokud má odvahu si svou konečnost přiznat a připustit.
Tak si o tom povídejte. Ať víš proč. Třeba maminka už svůj život považuje za naplněný a přeje si eventuálně v klidu odejít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.