| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, a jaký je to vlastně článek?

Souhlasím s tím, že na to, že všechny rodiny řádně poinformují, se asi úplně spoléhat nedá. Nicméně bych se rozhodně držela toho, že některé věci patří do intimní sféry, a ne na nuceně na veřejnost. Okurka a kondom (dohromady) je pro mě vysoce za hranou. Lidské tělo jako takové, se dá podle mě učit kdykoliv. Sexuální prevenci bych necpala dřív než ve věku, kdy je tématika začne přirozeně sama zajímat.
Jinak věci jako lidské tělo, těhotenství, porod, menstruace jsme probrali ve školkovém věku v souvislosti s příchodem sourozence, pohlavní styk ani nevím kdy, ale už je to nějakou dobu (je mu 7), to vysvětloval manžel, ale už nějakou dobu o něm ví neb neustále sleduje přírodovědné dokumenty, takže se tomu nešlo vyhnout, to je furt samý páření :-). Začít u zvířátek obecně není špatná cesta, měla jsem to podobně. Určitě ještě dojde na změny těla v souvislosti s dospíváním, věci s povahou kriminálních činů (vlastní bezpečnost) probíráme postupně, jak je přinese život a tím v zásadě hodlám končit, pokud dítě nepřijde s něčím samo. Škole přenechám pohlavní choroby ~t~, případně způsoby antikoncepce (tady s vlastní korekcí). To je v zásadě i rámec, který by mi nevadil probírat v té škole. Pokud jde o zbytek, tak věřím především na samostudium, čili vhodně vybavená knihovna a omezení dohledu na tím, co sleduje na internetu v přiměřeném věku ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.