Na úvod podotýkám, že vůbec netuším, jakou formu školní sexuální výchovy mé děti absolvovaly. Nevyprávěly mi to, neptala jsem se. Každopádně nápady s kondomy a okurkami se mi vůbec nelíbí, frontální výuka celé smíšené třídy se mi také nelíbí. Co se týká znalosti lidského těla včetně rozmnožování, patří myslím do výuky klidně od první až do deváté třídy, vždy s podrobnostmi úměrně věku.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.