| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska se pořád skloňuje, abychom se snažili žít spíš reálně než virtuálně. U mě by snaha byla, ale poměrně dost často slýchám, že prostě není čas se vidět. Tak by mě zajímalo, jestli to jsou jen výmluvy (což asi jsou) a mí kdysi blízcí zkrátka už nemají zájem, nebo je to vážně dobou. Tomu se mi nechce až tak úplně věřit, já to mám tak, že když chci, ten čas si vždycky udělám. Přijde mi ale, že nějaké pohodové popovídání jen tak u kafe dneska moc netáhne. Lidi, co jsem mívala kolem sebe, jsou najednou zahlcení aktivitama a pokud s nima nechci lézt na stěnu, tancovat, jezdit na kole, chodit na kurzy španělštiny, plavat, jít do fitka apod. a navrch nemám whatsapp, tak čemu já se vlastně divím. Je to vážně dobou?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.