| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valorie, taky nejsem ve škole ve 14, ale teď jsem skončila s přípravama na zítra

a přesně, jak jsme četla v nějakým článku - kromě příprav a opravování písemek, vypracovávání individuálních plánů, si hraju na cestovku, teď mám ve škole v šuplíku peníze od děcek, ještě musím dovybírat, byli jsme na exkurzi, musím zaplatit autobus, který jsem pochopitelně musela objednat, stejně jako jsem musela domluvit exkurzi, taky vybírám peníze na srpš, plánuju další exkurzi, dělám inventuru třídy, kabinetů a pracovny, píšu články na web, občas do místních novin, a samozřejmě si zvu rodiče a musím vědět, o čem a hlavně jak s nima mluvit, aby ty svoje zlatíčka trochu skřípli, popřípadě jim trochu pomohli, rodiče samozřejmě většinou nechodí na schůzky ve své pracovní době, takže já už mám po pracovní době

ale souhlasím, mám 2 měsíce prázdnin
na levnou dovolenou proto nemůžu jet, protože o prázdninách jsou nejdražší termíny a v těch levných mi volno nikdo nedá

škoda, že když někdo začne mluvit o tom, jak nejsme ve 2 ve škole, se nepodívá na to ostatní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.