| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A kolik takový učitel bere?
Naše třídní má letos 3. OCR. U IVP většinou problém. Tohle dítě je naštěstí v pohodě.
Měli jsme bohužel i učitelé, který chyběl snad 60 procent + si v týdnu dodělával vzdělávání. Třída byla celkově pozadu ještě další školní rok. Vím, že tady byla asi chyba vedení ( měl hledat zástup). Mne jako rodiči to ale bylo k prdu i přes stížnosti.
Zufi tu řešila volno na podzimní prázdniny. Takkze volno asi taky je. Co třeba Vánoce? Běžné profese se připravují na práci z domova.
Mne se třeba taky dovolená v levných měsících zda utopie. Teď odjíždím pracovně na víkend. Volno mám tak 3 týdny v roce. Běžné mám problém dovybirat starou dovolenou.

U nás tedy konzultace po pracovní době rodicu se nevedou. Na konzultaci si beru volno. To samé třídní schůzky, které roky máme od 15.30.
Jednou jsem pracovně s termínem za zadkem prostě nemohla dorazit. Těch kecilu, co si dítě vyslechlo, jak snad 2x za rok si můžeme udělat čas.
Z učitelů jich moc nedojizdi ( malička ZS),jako bonus je školní byt. Teď máme nové konzultace od 7 h. Super. Jen to už jsem v práci. Opět dovolená nebo napracování. Že by učitelka čekala, až dorazíme z práce fakt ne.

Jen píšu,že i jinde to je podobné.
U nás běžně učitelky mají 3 děti. Fakt se s nima teď tam roztrhl pytel. Je to milé, ale znamená to MD.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.