| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Migraci opačným směrem nějak nezaznamenávám" - vždyť i píšu proč. Protože školství neuzná praxi MIMO školství. Já pracuju v IT, to jsem totální trotl, když jsem se chtěla po 20 letech v IT vrátit do školství a učit děti IT? Ne, podle školství tomu nerozumím, proto by mi dali NÁSTUPNÍ plat učitele, a to ještě NEKVALIFIKOVANÉHO, neb na IT nemám pedárnu.

Krom toho IT se strašně rychle rozvíjí. Kdybych to učila, tak by to znamenalo každé 4-5 let nové počítače, SW, ale i periferie, jako tiskárny, k tomu spotřební materiál. A školení a vlastní vzděláníní... A mohla bych učit děti práci s modernějším mobilem? Jo, mohla, pokud bych si ho koupila sama a za své. Dtto i PC, SW. A abych je mohla něco naučit, musím být o několik kroků před nimi. Drž s nimi krok, když mají za rodiče ajťáka! Copak bych to mohla učit BEZ PODPORY ŠKOLY? To není čeština nebo jazyk, kde máš jako pomůcku relativně levnou učebnici, to je IT!!

Pamatuju si ještě na audiovizuální výchovu na střední škole. Na to muzeum, co jsme tam měli a učili se to obsluhovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.