| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje babička když vařila. Uvařila a kdo něco nejedl bylo jí to jedno.
Co nesnášela když se v tom někdo vrtal, vyhazovala od stolu. Nejez až budeš mít opravdu hlad sníš to.

Tohle by nesnesla.

Jediná výjimka. Když vařila kucmoch. Uvařila i jiné jídlo. Spíš kvůli dědovi. A kdo chtěl dal si též. Přiznám se, že ten kucmoch nemám ráda.

Moje sestra končila ve věku 5 let velmi často za dveřmi.... vyhozená od oběda.

Ale vím, ze se to nikde asi nedělá. Manžel na mě koukal blbě, když jsem mu řekla, že by letěl od stolu .....

U nás je nejmlsnejsi manžel. Kluci jsou naučený, že se jí na návštěvě všechno. Chutnat jim to nemusí.

Vybíravý moc nejsou. Taky jsem se s nima moc nemazala....

Velký problém měli jen s vajickovou tlacenkou....na návštěvě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.