| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mame kratkosrsteho rocniho str.velkeho psa,po pul roce vzdy odcervovan,vetsinou je na granul8ch,obcas mu uvarim ryzi a smicham s masovou psi konzervou.
Kdyz krmim granulemi(snazim se o vyber s co nejvic masem a bezobilne),snazika jsem se davat mnozstvi dle krmneho navodu na pytli,ale psovi dost vylezala zebra a pry mu mam pridat a doprat vice.
Nyni jsem mu koupila teda radne masove a drahe geanule - velke bsleni Orijen tundra+essential stamina,ty maj zas relativne hodne tuku 24%-ale teda denni mnizstvi je strasne malo tech granuli,zhltne to hned,tak jsem mu zacla davat denne vkastbe 2x tak velkou davku,aby nebyl jak z mauthausenu.Nejak vylozene aktivni moc nejsme,snazim se denne o prochajdu lehci a jinak je na zahrade,kde teda nelezi,ale furt je v akci,a hlida.

Davate granule podle navodu nebo podle toho,jestli je treba pridat ci ubrat?

A tip na nejakou kalorickou bombu pro psa?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.