| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Téma zásadního významu - neumím si vybrat nový čajník... Mám starý Tescoma, ale píšťalka je po několika pádech na zem už v háji a ten samý se už nedělá.
Řeším tu píšťalku - jestli zase tu nasazování, nebo ten odklápěcí model, kterých je teď většina. Pak sice nemůžu nic hodit na zem, ale nemá to nějaké jiné nevýhody? (jako že to to třeba přestane těsnit nebo tak něco)
Našla jsem:
Ikea
Pak domácí potřeby Orion, spousta různých.
Tescoma - přijde mi zbytečně drahá.
Jo a pak Kitchen Aid :))) tak ten je nejkrásnější za pouhých 3,5 tisíce...
Hodím odkazy. Kdyby měl někdo tip na konkrétní výrobek, se kterým jste spokojeni, dejte prosím vědět. Díky.
P. S. Rychlovarnou konvici nechci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.