| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještěže jsem nebyla sama, kdo v té restauraci olizoval nůž ~:-D
Spíš nějak nechápu proč má být naprosto neměnná zrovna ta malá část etikety týkající se stravování, když se tato oblast mění stejně jako ty ostatní. A teď nemyslím ten nůž, kvůli takové blbosti se mi o lžičku říkat nechtělo. Dort se zmrzlinou už jsem vzorně jedla vidličkou a před tím dokonce použila celý příbor, protože jsem měla burito a ne tortilu.
Kotník určitě odhalujete, kalhoty nosíte taky a vzdělání jste navzdory jeho naprosté nevhodnosti pro dívky určitě taky utrpěly.
To, že jsem v ČR přece neznamená, že se pokusím o vypěstování třetí ruky, abych mohla jíst v indické jídlo s naan příborem. Jak jíst sushi příborem taky netuším. A asijskou kuchyň kdekoli na světě budu jíst hůlkami. Až budu tak zoufalá, že budu muset do české restaurace, tak ten příbor taky použiji celý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.