| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle téma jsem kdysi tady zakládala..zajímal mě ten pohled druhých na své děti. Já jsem vyrostla v bytovém domě, kde mi sousedky/baby/drbny říkaly, jak mám krásnou maminku a krásného tatínka a jak jsem se jim povedla a slyšela jsem okolo, že moji rodiče jsou vnímáni jako mimořádně hezcí lidé.
Tak já jsem si dloouho myslela, že jsem "nejhezčí na světě", pak jsem zjistila, že jsou jiný, taky hezký.

No a dneska jsem poslala kamarádce fotku svých nedávno dospělých dětí, jak jsou spolu kdesi ve světě a ona mi pak volala a řekla: "ty máš stějně tak krásný děti, některý děti jsou hezký jako malý a vyrostou z toho, jiný jsou jako malý ošklivý a vyrostou z nich krásný lidi.. a ty tvoje byly krásný jako malý a jsou pořád.. ani ta puberta jim neublížila.."

Takže genetika. A není to moje,naše,jejich zásluha.."zásluha" je, že sportují, tudíž mají pěkný postavy apod.

V památníku od táty mám:" Není milý ten, kdo krásný, ale krásný ten, kdo milý.." a to jsem jim vždy říkala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.