| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,
tlačení charity přes škol/k/u je prostě špatně. Tak jako by bylo špatně jánevím - podepisování politických petic. Tohle do školky nepatří.
A jakkoliv říkáš, že to nepůjde přes děti, tak ty děti o tom vědět budou - zrovna minulý týden jsem vezla na trénink oddílovou kolegyni dcery a ta nám sdělila, kolik peněz věnoval její papínek na stavbu studní v Keni. A viděla jsem, jak to dceři bylo nepříjemné. Pro někoho je status nový telefon, pro někoho holt to, že může dát průměrnou měsíční výplatu na charitu...

A kromě toho, školka by měla být výchovná / vzdělávací instituce PRO DĚTI, nikoliv pro jejich rodiče.

Pokud chceš alternativu, tak jich tu několik padlo. ZPívání, výroba ozdob / přáníček třeba pro LDNku / domov důchodců. Nebo třeba udělat sbírku kočičích / psích konzerv a před vánoci to s dětmi odnést do útulku (nebo se v tom útulku zeptej - u nás třeba pořád chtějí staré deky / ručníky, hračky pro psy...) - přijde mi mnohem přijatelnější, když jsou do školkového projektu ZAPOJENÉ děti - ať už tím, že jdou zpívat, vytvoří papírový řetěz, nebo věnují opuštěným pejskům svojí starou miminčí dečku nebo osušku.
Podobně OK mi přijde sbírka na dítě ze školky, které se ocitlo v nějaké situaci (u nás třeba jedna rodina takhle před vánoci vyhořela - chtěli oblečení, kuchyňské vybavení, povlečení, hračky... ono se to nezdá, ale když má člověk najednou nakoupit všechny hrnce a talíře a utěrky...).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.