| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S dovolenim, Kudlo, nemam jinou moznost nez se vratit k tomu svemu "vytahnout paty".

Moje deti cesky umi. Ovsem umi z toho duvodu, ze ZADNE ZNALOSTI NEJSOU K ZAHOZENI A VSECKO SE MUZE KDY HODIT".

No a opet jsem nucena vratit se k tomu, co povazujes za ruzny vytahovani a podobne: umi cesky, protoze jednak v tom mam dlouholety studie ruznych vedeckych vyzkumu, jak je co dobry k cemu, a velice dlouhou praxi s detmi narodnosti, ktere rovnez umi (a ve skole dokonce maji 2 hod tydne svych materskych jazyku s rodilymi uciteli, protoze dle Tech vyzkumu a p...). At se ti tomu chce verit nebo ne.

No a dale - z nekterych deti diky tomu vyrostou velici patrioti zemi svych rodicu (=dokonce vetsi, nez samotni rodice, az to jde do negativ), z jinych opet lidi, kteri umeji vic jazyku, nez ten jeden, v zemi, kde vyrustaji, pouzivany (=k tem patri moje deti: Svedi s vybornou cestinou. Teda ne ze by jim zrovna k necemu praktickemu byla, ale: podle Tech vyzkumu u deti, ktere vyrustaji ve vicejazycnem prostredi, se vyviji mozkova cast reci separatne na vice mistech - vysvetlovat to nebudu - a deti krome Tech jazyku maji schopnost logickeho mysleni atd atd atd (opet ne vsichni a zalezi na urovni znalosti a tak, ale tady neni vedecke forum, tak se tim vic zabyvat nebudu).

Takze v kostce: Ze na nekoho konsekventne mluvim jinym jazykem neznamena, ze z nej bude prislusnik te narodnosti, ale pouze, ze umi ten jazyk. Treba navic. Moje deti vyrustaly v prostredi, kde se mluvilo dennodenne cesky, dansky, anglicky a svedsky. Vyrostli z nich Svedi. A mne to nevadi, protoze mne je srdecne jedno, kdo se za koho povazuje. Cestinu jsem je NEUCILA.

A zajiste bych tenhle text mohla napsat uplne jinym zpusobem, ale se mi nechce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.