| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,

no a to je právě to.

Každý máme tu hranici prostě někde jinde, ta Tvoje vede mezi "manipulací přes dítě", ale umístění kasičky by Ti nevadilo, někomu by vadila i ta kasička.

Nemá asi smysl dohadovat se "kdo má pravdu", sama vidíš, že názory se různí.

Chápu dobrý úmysl, chápu snahu obejít vedení, ale přijde mi to trochu jako nahrazení něčeho, co není úplně košer, něčím jiným, co taky není úplně košer, jen trochu mírnější.

A za sebe tam nevidím ten smysl.

Vychovávat ty děti k charitě? To asi moc ne, když říkáš, že to přes ně vůbec nejde a nic jim k tomu neříkáte, a závisí to celý na rodičích.
Vychovávat ty rodiče? To si myslím, že není na místě a do školky to nepatří?
Podpořit nějakou konkrétní charitu, která je z nějakého důvodu vaše srdcovka? Tam dejme tomu, budiž (i když pro mě je to taky velké "ale"), ale z toho, jak to píšeš, spíš vypadá, že vůbec nejde o žádnou konkrétní charitu, ale o to, aby to byla NĚJAKÁ charita, a že je to tak trochu trucpodnik vůči vedení (který zvolilo dle vašeho názoru zcela nevhodnou formu).

Já tam osobně nevidím moc důvodů pro.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.