| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přechod, nebo něco jiného? Je mi 45 a 9 měsíců, takže skoro 46. Menses jsem měla od mládí do otěhotnění né úplně pravidelná, tj od 22 do 37 dnů. Po těhotenství (33 let) se mi upravil na 26 asi tři roky jako hodinky. Potom 24 dlouho. CCa před dvěma lety mi to začlo občas chodit až tak po 29 dnech, asi tak 3x do roka. Nikdy ani po nemoci jsem nevynechala. Ale teď už poprvé v životě čekám už 44 den. Nejdřív jsem myslela, že zpoždění, měla jsem zánět močáku, ale teď už je jasné, že to není obyčejné zpoždění. ale co mě hodně znervozňuje je, že mě celkem bolí prsa, hlavně bradavky. to neznám ani z těhotenství. Zažila jsem to jen jednou, po vysazení HA. Ptám se na vás názor nebo zkušenost, zda jste měly v přechodu nebo dokonce v menopauze kromě absence menses i bolest prsou. Vy nebo někdo, koho znáte. Samo že zamířím na gyndu, těhotná na 1000% nejsem, ale vrtá mi to pořád hlavou, ani máma tohle v přechodu nezná. Nebo jestli někdo měl podobné příznaky a bylo to něco jiného než přechod. Díky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.