| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem ta pečující máma o postiženou dceru. Manželství se rozpadlo, kromě dcery se starám o syna na druhém stupni zš. Podle zdejších komentářů jsem ta socka. Sice mají děti vše, bydlíme v podnájmu, chodí normálně (neznačkově) oblečení, jíme pestře, ale rezervu mám velmi mizernou a větší výdaj typu nová pračka atd. by mi tam udělal velkou díru. To nechci. Momentálně se snažím škudlit ze všech sil (štve mě, že budou Vánoce, hernajs :( to jsou výdaje navíc) potřebuji nasyslit peníze . Je možné že mi vezmou dceru (nebo taky ne, to se dozvím po Novém roce) do chráněného bydlení a budu shánět práci. Průser je pro mě to přechodné období - než si dcera zvykne v bydlení - bude tam třeba jen tři, max čtyři dny v týdnu , tak to vidím na nějakou brigádu asi....než se vše ustálí a budu moct makat na plný úvazek....Ale nájem a účty jsou holt nekompromisní.....No, upřímně , tohle jestli se mi podaří překonat, tak sama před sebou smeknu. Jo a výživné dostávám nepravidleně...Dyndám ho s velkým zpožděním a ani ne celou částku...Jsem už neskutečně nasraná. Co z toho mám, že jsem dvacet let se snažila první poslední pro dceru udělat....akorát sociální nejistotu a strach a špatné spaní a zničený žaludek. Ještěže tu není zetko, zase bych se dozvěděla, že jsem se neměla rozvádět, měla se vdát znova, měla tamto a tohleto. Dělala jsem co jsem mohla. A vždy jsem se při dceři snažila nějaké prachy vydělat. I teď brigádničím, i když mám dceru ve stacionáři jenom třikrát týdně (víc možnost nebyla a i ty tři dny stojí přes 6 tisíc.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.