| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, podle mě to jde jen s určitou povahou dítěte. A problém bude na straně těch vychovávajících, kteří si vědí rady jen jednou částí RaR, a to respektovat dítě, což v jejich očích znamení povolit mu zcela vše.

Ono je to dilema, jak respektovat rozhodnutí dítěte, které jde proti rozhodnutí tvému nebo kohokoliv jiného?

Maminka tohoto chlapce ztropila scénu ve škole, kdy třídní páťáků řekla, že děti ruší výuku tím, že neustále ucucávají pití, hrají si lahvemi, mačkaji je, že jim tedy během hodiny dá 3x pauzu na pití a mimo to se nebude pít. Maminka naběhla, že její dítě bude pít, kdykoliv chce. Co tím to dítě učí? Já jsem ráda, že už s ním syn do třídy nechodí, protože postupem času se z toho původně chytrého chlapce stal přidrzlý spratek, který si dělal během výuky, co chce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.