| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, tak podle mě, kromě toho, že s rodiči tak nějak koexistuje při tom, co zrovna dělají oni, by dítě mělo mít s rodiči nějaké prožitky, zážitky - a teď vůbec nemyslím žádné drahé výlety, nebo akce...ale prostě běžné povídání, hraní, běhání někde po lese, nebo procházky po městě, různé drobné prožitky a zážitky...a ne že jen přiletí ze školky, večeře, pohádka a spát...chápu, že máš na to jiný názor, protože jsi měla jinou zkušenost, než já...moje mamka zůstala s námi doma a jsem našim za to moc vděčná, i když to samozřejmě znamenalo, že z jednoho platu nebylo na některé věci, které bychom jinak třeba mohli mít...ale zpětně daleko víc oceňuju, že s námi byla a podnikala spoustu věcí, i ty domácí práce jsme spolu dělali, na všechno byl čas...měla vždycky čas si se mnou hodiny povídat, když jsem se v pubertě potřebovala z něčeho vypovídat apod...neměnila bych... a pokud ty jsi byla třeba s babičkou, která si dělala svojí práci a ty jsi jen tak existovala vedle ní a nudila se a nikdo se ti nijak zvlášť nevěnoval, tak potom chápu, že nevíš, co by jako z těch rodičů mohlo dítě mít...já to měla jako dítě jinak a jsem ráda, že i syn to tak má...a i teď je vidět, že prostě potřebuje nějaký ten čas trávit s námi, i když už se dávno zabaví i sám...ale prostě stejně často přijde - jen tak, pomazlit se, popovídat si, nebo chce s námi něco sdílet...myslím, že by fakt nechtěl přijít ze školy, jen udělat úkoly, najíst se a jít spát... Jinak jsem si při tom zrovna vybavila srovnání prázdnin našeho syna a jednoho jeho spolužáka, kterého pokaždé odvezou na Slovensko k babičce, kde se o něj nikdo nijak extra nezajímá, maximálně ho občas využijí při nějaké práci, ale jinak ho nikam nevezmou na výlet a nic, jen tak se tam prostě celé léto s nimi plácá podle toho, co dělají oni...pokaždé se vrací z prázdnin otrávený a znechucený, že chodil s babičkou do práce a jinak jenom byli doma...no a přitom náš má za léto spoustu zážitků, ačkoli my taky i v létě chodíme do práce, maximálně se sem tam prostřídáme s volnem, ale přitom ještě podnikáme spoustu věcí a ty prázdniny si užijeme všichni... Prostě tohle asi každý vidí podle sebe, podle toho, jak to měl a vnímal on sám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.