| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně, kolikrát je zážitek právě něco obyčejného, ale na to je právě potřeba ČAS. Měla jsem luxusní dětství bez školky (ten poslední půlrok před školou, kdy jsem šla do skolky, ale kdy jsem byla stejně pořád nemocná, nepočítám). Nikdo na mě moc času neměl, což jsem ani nevyžadovala, zabavila jsem se sama. Jo, měla jsem kliku na úžasnou babičku, půlhektarovou zpustlou zahradu (v tradiční parkové úpravě s různými romantickými stavbami), nádhernou zpustlou vilu nacpanou neskutečnou spoustou pozoruhodných věcí a knih, ale v podstatě by stačilo i něco skromějšího a méně odrbaného ~:-D Občas kolem probíhaly nějaké rodinné záležitosti – stavba iglú, střelba ze vzduchovky, rozbíjení žárovek, myslivecký mírumilovný hon na srnce na zahradě (nějak se zaběhl do města, na naší zahradě měl veget a těžko mohli myslivci střílet vedle nemocnice), občas se teda na mého baviče pasoval strýc-chemik, když mi pro radost pořádal různé výbuchy.
Naši tomu sice říkali bytová nouze (bo vila byla babičky), ale bratr a sestra, kteří už vyrůstali v normálním bytě a chodili do školky, zaručeně tak báječné dětství neměli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.