| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Až teď jsem dočetla celou diskusi - zajímavé, děkuji za příspěvky:-)! No, vychází mi z toho, že trošku z "jiné planety" asi opravdu jsme, některé věcí máme asi nastavené jinak. Hlavně mám pocit, že asi doma netrávíme tolik času - v týdnu jsme tu všichni většinou až večer (přes odpoledne se to různě mění - občas se mi i poštěstí být doma úplně sama~;)), o víkendu jezdíme většinou alespoň na jeden celý den na výlety a v zimě lyžovat.
Za prioritu každopádně považuju to, že to máme 10 min.pěšky do přírody a 5 min. do hist.centra měnšího města, 2 min. na zastávku busu do krajského města. Což znamená, že kluci jsou cca od 2. třídy naprosto soběstační - nemusíme je vůbec nikam vozit nebo vodit, vše si obstarají sami.
A zároveň ti fajn sousedé, velmi dobře udržovaný dům a byt výborně řešený (dostatek úložných prostor, velký špajz s oknem, koupelna s oknem, záchod s umyvadlem, hezký výhled, lodžie...) - stojí nám to zkrátka za to se trochu uskrovnit~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.