| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, "o problematice" tu celkem můžeme od svých adventních věnců hlásit kdokoliv cokoliv, ty jsi sice učitelka, takže vědecky bys mohla přinést nástin, ale odpovědi by byly stejně kompetentní jako kdyby nějaký místní lékař zadal téma o léčbě haluxů. Navíc vývoj pedagogiky jako vědy prochází za poslední desetiletí takovými kotrmelci a výsledky jednotlivých směrů jsou tak košaté, že bych na tvém místě zůstala při zdi.

Opakovaná Slupčina témata vybízí k jakémusi lidskému inženýrství, Zaměřme se na jeden aspekt projevu, potlačme přirozený chod života i přirozený výběr a vytvořme ideálního člověka.
Dovol mému zdravému rozumu pochybovat jak o smyslu, tak o motivaci těch, co se o to snaží.
Navíc jsem reagovala na geniální úvahu (sorry Yuki, normálně tě mám ráda), že lidé odlišného názoru či alespoň rezervovaného přístupu, jsou ti, co nevykročili z komunismu.

Nadané děti mě fakt neserou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.